Ślub pod żaglami

Marzy Ci się ślub na plaży, na jachcie lub w pałacyku na jednej z wysp? Świetnie trafiłeś.

Możemy pomóc Wam zorganizować jeden z najważniejszych dni Waszym życiu, tak by wyglądał jak z Waszych marzeń. W gronie najbliższej rodziny, a nie z dziesiątkami nigdy niewidzianych ciotek i wujków.  

Mamy doświadczenie w organizacji tygodniowych rejsów ślubnych u wybrzeży Chorwacji lub Grecji.

Przykładowy rejs w Chorwacji może się odbyć na jednym lub kilku jachtach. Dla grona np. 12 osób proponujemy wygodny, stabilny katamaran z dużą przestrzenią na biesiadowanie wewnątrz, jak i pod gołym niebem. Jacht wyposażony jest w kilka łazienek, więc przygotowanie do wielkiej uroczystości też nie będzie przysparzało problemu. Dodatkowo zaproponujemy doświadczonego, sympatycznego skippera, który bezpiecznie i komfortowo będzie prowadziła jacht podczas Waszego rejsu. Nikt z załogantów nie musi mieć ani doświadczenia, ani uprawnień żeglarskich.

W czasie tygodniowego rejsu proponujemy 2-3 dni aby się obyć z życiem na pokładzie jachtu i dopłynąć do miejsca ślubu. Następnie, w tygodniu, kulminacja programu –  kameralny ślub w wybranym miejscu (w Grecji i Chorwacji Urząd Stanu Cywilnego nie ma problemu z udzielaniem ślubu w plenerze). Ślub jest zazwyczaj cywilny, z udziałem tłumacza polskiego. Istnieje możliwość organizacji ślubu kościelnego, ale wymaga to dodatkowych zgód polskich władz kościelnych.

Po ceremonii ślubnej proponujemy obiad w lokalnej, romantycznej restauracji, sesję zdjęciową w malowniczych zakątkach wyspy oraz całonocne biesiadowanie na pokładzie jachtu. Tańce na promenadzie dla turystów mile widziane 😉

Kolejne dni rejsu to już tylko błogi wypoczynek, zabawa i celebracja nowego etapu Waszego życia.

Dowiedz się więcej i już dziś skontaktuj się z nami, abyśmy mogli zorganizować Twój wymarzony, ślubny rejs:

biuro@ferajna.pl
tel. +48 601 768 719

Przewiń na górę