Rejs firmowy w Chorwacji

Naszym celem jest organizacja niezapomnianych, szytych na miarę i precyzyjnie zaplanowanych eventów firmowych pod żaglami i nie tylko.

» Wyjazdy Integracyjne dla firm
»  Eventy team building
»  Wycieczki motywacyjne
»  Wyjazdy – Incentive dla grup
»  Imprezy korporacyjne
» Konferencje

 to nasza specjalność.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów firmowych i grupowych na żagle. Zaufało nam już wiele firm, tych międzynarodowych i tych lokalnych!
Mamy doświadczenie w organizacji imprez nawet na 100 osób.
Prowadzone prze nas imprezy odbywają się na komfortowych jachtach, prowadzonych przez doświadczonych i świetnie wyszkolonych skipperów. W przypadku większej floty zapewniamy jachty o identycznym standardzie.

Przygotowując rejsy analizujemy potrzeby i oczekiwania klientów. Dobieramy odpowiedni standard jachtów, termin oraz rejon świata, w którym odbędzie się rejs. Zdajemy sobie sprawę, że taki wyjazd jest dowodem uznania i nagrodą za ciężką pracę, integracją i chwilą relaksu. Z tego powodu  każdego  traktujemy indywidualnie i  tworzymy dopasowany program oraz trasę rejsu, który pozwoli, by każdy znalazł coś dla siebie: trochę relaksu, trochę aktywności, pyszne jedzenie, ciekawą kulturę,  dobrą zabawę i wiele innych atrakcji.

Od ponad 15 lat organizujemy rejsy w najróżniejszych regionach świata. Mamy swoje sprawdzone trasy, przyjemne mariny, znamy urokliwe, spokojne zakątki. Wiemy gdzie można zjeść wyśmienite dania kuchni regionalnych i podpowiemy Wam jakie miejsca najlepiej zwiedzić i z jakich atrakcji skorzystać, by wyjazd na długo zapisał się w pozytywnych wspomnieniach Waszych pracowników bądź klientów.

Chorwacja jest jednym z takich miejsc gdzie przyroda, kultura, zabytki i piękne miejsca do wypoczynku bądź rekreacji przenikają się tworząc wspaniałe miejsce na rejsy firmowe.

Przykładowy event firmowy na 24 osoby możemy zorganizować na czterech komfortowych jachtach . Każdy ma 4 kabiny 2 osobowe oraz 3 x wc / prysznic.

 

Zapewniamy:
* czarter jachtów
* usługi skipperów
* dojazd skipperów
* transfer grupy z lotniska do mariny oraz z mariny na lotnisko
* opłaty za sprzątanie jachtów, pozwolenie na pływanie, pościel, gaz
* opłaty portowe,
* opłaty klimatyczne,
* paliwo zużyte podczas rejsu,
* kolacje w restauracji (alkohol płatny dodatkowo)
* ubezpieczenie: Koszty Leczenia i Assistance oraz Następstwa Nieszczęśliwych wypadków
* składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Trasa:

W każdym przypadku do uzgodnienia.
Oto jedna z wielu, sprawdzonych, ciekawych tras w Chorwacji:

Zadar/Sukosan – Park Narodowy Kornati – Kaprije – Trogir – Primosten – Sibenik – Skradin/Park Narodowy Krka – Murter – Sukosan

 

Dowiedz się więcej i już dziś skontaktuj się z nami, abyśmy mogli zorganizować Twoją imprezę firmową:

biuro@ferajna.pl
tel. +48 601 768 719

Przewiń na górę