Rejs z przyjaciółmi – Grecja

Grecja to wspaniały wakacyjny kierunek. Wypoczynek w śródziemnomorskim klimacie, pyszna lokalna kuchnia, urokliwe plaże, lazurowa woda i idylliczne maleńkie, nadmorskie wioski. Wszystko to możesz przeżyć w gronie najbliższych znajomych, na pokładzie dobranego do Waszych potrzeb jachtu.

Zacznijmy od tego, że niepotrzebne jest wam doświadczenie czy uprawnienia żeglarskie. Wszystkim się zajmiemy. Przygotowując rejs dla grup przeprowadzamy analizę potrzeb i oczekiwań klienta. Następnie dobieramy odpowiedni jacht oraz tworzymy indywidualną i dopasowaną trasę rejsu, która spełni wszystkie potrzeby turystów i będzie się mieściła w przeznaczonym na to budżecie. Zaproponujemy też doświadczonego, sympatycznego skippera, który bezpiecznie i bezstresowo zajmie się obsługą jachtu, cumowaniem w marinach, realizacją planu rejsu i wszelkimi portowymi dokumentami.

Do Grecji dolecicie z wielu polskich miast. Loty na Korfu czy do Aten mają w swojej ofercie również tanie linie lotnicze.

Przykładowe trasy rejsów w Grecji:

Ateny – Epidavros – Poros – Ermion – Hydra – Egina – Ateny

Korfu – Plataria – Lakka – Parga – Gaios – Antipaxos – Mongonissi – Korfu

Imprezy grupowe realizujemy już od 5 osób,  w wybranym terminie i rejonie świata. Opisaliśmy przykład Grecji, ale równie dobrze możemy zorganizować podobne wakacje pod żaglami w Chorwacji, Włoszech, Hiszpanii, na Karaibach, Seszelach czy w innym, dowolnym zakątku świata.

Dowiedz się więcej i już dziś skontaktuj się z nami, abyśmy mogli zorganizować Twój wymarzony rejs z przyjaciółmi:

biuro@ferajna.pl
tel. +48 601 768 719

Jeśli to Twój pierwszy rejs i czarter zachęcamy do zapoznania się z artykułami: „ mój pierwszy rejs”  oraz „ mój pierwszy czarter”.

Rejs z przyjaciółmi – Grecja
Przewiń na górę