Podróż poślubna

Podróż poślubna to czas, który chcesz spędzić w najbardziej romantyczny sposób a przy tym przeżyć niezapomniane chwile. Mamy dla Was wspaniałą ofertę! Tydzień spędzony na lazurowym morzu pod białymi żaglami z widokiem na plaże i palmy z dala od codziennego zgiełku. Postoje w małych nastrojowych miasteczkach i dzikich zatoczkach.
Nie macie żadnego doświadczenia żeglarskiego? To nic! Będzie się wami opiekować nasz doświadczony skipper, który doprowadzi was bezpiecznie do każdego portu.
 
Wybierzcie się w rejs do Chorwacji, Grecji, Włoch, na Karaiby, na Wyspy Kanaryjskie lub inny wybrany przez Was akwen.
Poniżej przedstaiamy gotowe propozycje ale jeśli macie swój pomysł, wiecie gdzie i kiedy chcielibyście popłynąć to znajdziemy wam odpowiedni jacht i przygotujemy propozycję rejsu waszych marzeń. Oferty na indywidualne zamówienie nie podlegają dodatkowej opłacie!
.
.

CHORWACJA

dsc_1542

 
.
Cena czarteru jachtu: od 800 EURO / tydzień
.
Wybrzeże Chorwacji to idealne miejsce na spędzenie romantycznych wakacji. Do wyboru mamy kilka regionów, które mają do zaoferowania mnóstwo atrakcji - tysiące wysp, piękne, zabytkowe miasta, urocze, dzikie zatoczki, malownicze krajobrazy, wspaniałe jedzenie i świetną atmosferę.
Dodatkowym plusem jest łatwy i stosunkowo szybki dojazd z Polski oraz mariny na najwyższym światowym poziomie.
.
.
 
.
.

GRECJA

podr_polubna

 
.
Cena czarteru jachtu: od 1100 EURO / tydzień
.
Grecja to wspaniały obszar dla żeglarzy. Zwidzanie tego kraju z pokładu jachtu jest najbardziej efektowny, gdyż aż 20% powierzchni Grecji to wyspy.
Zważając na grecką historię, kulturę, przyrodę, muzykę i śródziemnomorski klimat, miodowy miesiąc w Grecji po prostu nie może się nie udać!
.
.
.
 
.
.

WENECJA - SŁOWENIA

lub_pod_aglami

 
.
Cena czarteru jachtu: od 1000 EURO / tydzień
.
Co prawda Słowenia ma stosunkowo niewielki dostęp do Adriatyku ale za to należnie wykorzystany :) Nadmorskie miasteczka mają swój niepowtarzalny klimat a Słoweńcy urzekają swoją otwartością i życzliwością.
Ponadto położenie Słowenii to wielki atut. Żeglarsko z łatwością dostępne są tak pięne miasta jak Wenecja, Triest czy Pula. Natomiast samochodem blisko jest do takich miast jak Budapeszt, Zagrzeb, Wiedeń czy Bratysława.
O Słowenii można mówić naprawdę dużo ale jeszcze lepiej zobaczyć ją na własne oczy!
.
.
 
.
.

MAJORKA

miesic_miodowy

 
.
Cena czarteru jachtu od: 1000 EURO / tydzień
.
Majorka to największa w archipelagu Balearów wyspa Hiszpańska na Morzu Śródziemnym.
Ci którzy spędzą podróż poślubną na Majorce będą z rozmarzeniem wspominać kąpiele w krystalicznie czystej wodzie, która wypełniała romantyczne zatoczki; złociste słońce oraz niezapomniany widok skalistych szczytów schodzących urwistymi klifami do morza - najwspanialszy gdy podziwiany z pokładu jachtu. O mnogości dyskotek, nocnych klubów, barów i innych rozrywek chyba nie trzeba wspominac...
.
 
..
.

TENERYFA

rejs_polubny

.
Cena czarteru jachtu od: 1000 EURO / tydzień
Teneryfa to należąca do Hiszpanii wyspa na Oceanie Atlantyckim, u wybrzeża Afryki. Jest największą wyspą Archipelagu Wysp Kanaryjskich.
Wyobraźcie sobie, że wtuleni w ukochaną osobę podziwiacie z pokładu jachtu niesłychanie różnorodny krajobraz Teneryfy, gdzie urwiste góry, pocięte licznymi wąwozami i dolinami przeplatają się z ogrodami kwiatowymi i wspaniałymi parkami, a nad wszystkim góruje malowniczy wulkan Teide. Jeśli to was nie przekonuje to co powiecie na: plaże w przeróżnych kolorach, tropikalną przyrodę, wspaniałe parki rozrywki, świetne warunki do nurkowania, księżycowy krajobraz na szczycie Teide, wspaniałą hiszpańską paelle oraz lekką owocową sangrię a wszystko w przytępnych cenach? Raj na ziemi!
 
.
.

KARAIBY

karaiby

.
.Cena czarteru jachtu od: 2500 EURO / tydzień (6 os)
.
Karaiby to grupa większych i mniejszych wysp położonych w Ameryce Środkowej. Odzielają Ocean Atlantycki od Morza Karaibskiego i Zatoki Meksykańskiej.
Karaiby to wspaniała propozycja dla nowożenców biorących ślub zimą! Gdy masz już dość szaroburej zimnej zimy najlepiej zabrać ukochaną osobę do tropikalnego raju! Turkusowa, ciepła woda, białe piaszczyste plaże, palmy kokosowe, słońce, rum bądź kolorowy drink z parasolką i wiele innych rozkoszy! Czysta definicja romantycznych i udanych wakacji!
Odwiedzicie takie miejsca jak: Martynika, St. Lucia, St. Vincent, Grenadyny (malownicze wysepki)
.