Spływ kajakowy Wełną

Spływ kajakowy WEŁNĄ - 1 dzień

Poznajmy piękno Wielkopolski

Jeśli już byłeś na spływie kajakowym, to nie musimy Cię przekonywać - na pewno znów wrócisz na wodę. Natomiast

spływ kajakowy

Tych, którzy szukają pomysłu na niezapomniany, aktywny i tani sposób na spędzenie dnia, a jeszcze nie siedzieli w kajaku zapewniamy, że warto spróbować i zapraszamy na spływ Wełną.
Wełna to rzeka wymarzona na jednodniowe spływy kajakowe. Jest dostępna dla spływów kajakowych od Jeziora Wierzbiczańskiego do Rożnowa, przy wysokim stanie do Obornik.
Wełna na wielu odcinkach przypomina rzekę górską ze względu na bystrza, ostre zakola oraz faunę i florę zawierającą elementy górskie.
Na wielu odcinkach Wełny został ustanowiony rezerwat przyrody ze względu na występujące tu rzadkie gatunki roślin.
Spływ Wełną to wiele godzin przebywania wśród wspaniałej przyrody i ciągle zmieniający się krajobraz oraz próba własnych sił i wspaniała zabawa!

spływ jaracz młyn

Grupom zorganizowanym oferujemy: transport, ubezpieczenie, opiekę pilota oraz ratownika, jak również inne atrakcje np.: zwiedzanie młyna, przejażdżkę dyliżansem, pożywną grochówkę i ognisko u leśniczego.

Oferta dla szkół


impreza integracyjna dla firm

SPŁYWY INTEGRACYJNE - OFERTA DLA FIRM obejmuje organizację integracyjnych spływów kajakowych dla dowolnej ilości osób, poszerzonych o imprezy integracyjne (np. ognisko, grochówk, wiejski chleb ze smalcem, zwiedzanie młyna, gry terenowe, strzelanie z łuków, wiatrówek; przejazdy dyliżansem...itp.)


Najpopularniejsza trasa spływu to:

spływ kajakowy wełną

Nowy Młyn- Jaracz Młyn (Muzeum Młynarstwa i Wodnych Urządzeń Przemysłu Wiejskiego w Jaraczu) ok. 12 km

Czas spływu: 3-4 godziny